15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ - Detoks Warszawa

DETOKSYKACJA - ODWYK ALKOHOLOWY W WARSZAWIE

"W naszym ośrodku detoksykacji odtruwanie po alkoholu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i Twoje zdrowie!“

Jesteśmy profesjonalnym wsparciem, przeprowadzimy bezpieczne odtrucie farmakologiczne - detoks alkoholowy, pomożemy odnaleźć i umocnić motywację do zdrowienia oraz zabezpieczymy wsparcie w postaci terapii uzależnień, jeżeli podejmiesz decyzję o potrzebie trwałej zmiany w twoim życiu.

Detoksykacja alkoholowa organizmu

Odtrucie alkoholowe to proces oczyszczania organizmu ze szkodliwego działania metabolitów alkoholowych oraz pozostałych toksyn. Osoba uzależniona będąca w przewlekłym ciągu alkoholowym, jest bardzo osłabiona i odwodniona. W wielu przypadkach jej gospodarka elektrolitowa okazuje się być w znacznym stopniu zaburzona.

MedJol oferuje odtrucie alkoholowe, które przeprowadzane jest przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod, będących gwarancją skuteczności i bardzo szybkiego powrotu do pełni sił, psychicznej równowagi oraz do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Detoksykacja alkoholowa obejmuje zarówno regenerację organizmu polegającą na uzupełnieniu niedoborów płynów oraz elektrolitów, jak i dostarczanie niezbędnych witamin i mikroelementów, które są wypłukiwane przez nadmierne spożywanie alkoholu. Dobrze dobrany detoks oddziałuje w sposób kompleksowy na wszystkie zaistniałe problemy.

Wykorzystywane przez MedJol metody, eliminują niebezpieczne i nieprzyjemne objawy odnoszące się do nagłego odstawienia alkoholu. W skuteczny sposób przerywają także ciąg alkoholowy. Znaczącym aspektem jest również umiejętność wyciszenia emocji oraz możliwość opanowania stanów nieprzyjemnych napięć.

Skuteczny odwyk w Warszawie

Podczas odwyku alkoholowego w naszym ośrodku w Warszawie, możesz liczyć nie tylko na indywidualne podejście, które jest dostosowane do specyfiki Twoich oczekiwać oraz do potrzeb w ciągu całego procesu detoksykacji, ale także na pakiet kompleksowych badań, które zagwarantują prawidłowy dobór wsparcia farmakologicznego.

Bliska Ci osoba ma problem z alkoholem - Zadzwoń już dziś! Pomożemy!

ZADZWOŃKONTAKT

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.