15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek Terapii Uzależnień

Stacjonarna Terapia Uzależnień

"Proponujemy terapię uzależnień w formie stacjonarnej. Podstawą terapii jest założenie, że każdy człowiek posiada wewnętrzne zasoby, których odpowiednie wykorzystanie pozwoli mu wrócić do zdrowia psychicznego i dobrego funkcjonowania w społeczeństwie. Jesteśmy po to, by pomóc ci znaleźć te zasoby i pokazać, w jaki sposób z nich czerpać.“

Pacjent po ukończeniu całościowej terapii jest objęty całoroczną nieodpłatną opieką – może korzystać czy to z sesji terapii indywidualnej, czy też przyjeżdżać na wzmacniające pobyty weekendowe. W niedzielne dni odwiedzin proponujemy terapię rodzinną/par w ramach kosztów terapii.

Leczenie stacjonarne to najskuteczniejsza metoda walki z uzależnieniem. Zapewnia pacjentowi całodobową opiekę oraz intensywne oddziaływania terapeutyczne – indywidualne, grupowe i konsultacje psychiatryczne. Niewątpliwie, dla każdej osoby uzależnionej pobyt w ośrodku leczenia uzależnień jest dużym przeżyciem. Dzięki aktywnemu planu dnia oraz realizowanej terapii, chory może odpocząć od dotychczasowego życia i ma czas na poukładanie w głowie wszystkiego od początku. Centrum medyczne MedJol zapewnia terapię stacjonarną z noclegiem oraz wyżywieniem. Czas pobytu w ośrodku może trwać 4 lub 8 tygodni i jest uzależniony od stanu zdrowia oraz możliwości pacjenta. To znakomity czas na poznanie siebie i odbudowanie relacji oraz własnych wartości. Terapia stacjonarna to najbardziej zintensyfikowana forma terapii, którą zaleca się nie tylko osobom podejmującym pierwsze kroki leczenia, ale także tym, którzy od dłuższego czasu nie zażywają szkodliwych substancji. Niestety, należy sobie uświadomić to, że nawet długotrwała abstynencja niepoparta zrozumieniem samego siebie, nie poprawi kondycji psychicznej osoby uzależnionej i nie zlikwiduje problemów rodzinnych oraz emocjonalnych.


Chcesz skorzystać z Terapii uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt