15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

 • Odtruwanie Organizmu

  Odtruwanie Organizmu

  Detoks Polekowy

  Odtruwanie polekowe bezpiecznie, komfortowo i skutecznie.
  Nie jesteś sam – jesteśmy po to, by pomóc!

  Więcej Informacji +

Ośrodek Detoksykacji

Detoksykacja lekowa i polekowa

"Polecamy skorzystać z naszej oferty, w ramach której jesteśmy w stanie przeprowadzić odtrucie polekowe bezpiecznie, komfortowo i skutecznie.“

Po długotrwałym nadużywaniu środków przeciwbólowych, nasennych czy psychotropowych warto postawić na profesjonalne leczenie. Detoksykacja lekowa to możliwość odzyskania utraconej w trakcie przyjmowania leków siły, a dzięki obecności psychologów i psychoterapeutów – mobilizacji do dalszego leczenia.

Cel detoksu polekowego jest taki sam jak w przypadku odtruwania z narkotyków czy też alkoholu, odzyskanie swojego zdrowia. Detoksykacja w MEDJOL jest nowoczesna, komfortowa oraz zgodna ze światowymi standardami. Dzięki temu, że detoks przeprowadzany jest pod opieką specjalistów, masz pewność pełnego odtrucia organizmu i skutecznego odstawienia zażywanych przez Ciebie leków.

Sukces wyjścia z nałogu to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznej detoksykacji lekowej, nawet po bardzo długim okresie przyjmowania leków nasennych, psychotropowych i przeciwbólowych. W MEDJOl możesz liczyć na opiekę psychologa, lekarza i pielęgniarki. Przez kompleksowe badania i w zależności od stanu zdrowia, zostanie dla Ciebie dobrana optymalna metoda odtrucia. Ważnym aspektem jest także czas trwania i metodologia procesu detoksykacji lekowej. MedJol indywidualnie opracowuje je dla każdego Pacjenta, przez co regeneracja organizmu oraz redukcja objawów odstawienia odbywają się sposób nie powodujący zbędnych niedogodności.

Chcesz skorzystać z odtrucia organizmu?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt