15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

 • Odtruwanie Organizmu

  Odtruwanie Organizmu

  Detoks po dopalaczach

  Odtruwanie po zażyciu dopalaczy pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów. Zadbamy o to, by towarzyszące zdrowieniu trudności były jak najmniej uciążliwe!

  Więcej Informacji +

Ośrodek Detoksykacji

Detoksykacja po dopalaczach

"Wykonujemy bezpieczne i skuteczne odtrucia po dopalaczach oraz innych niebezpiecznych środkach psychoaktywnych. Zabieg detoksykacji organizmu zatrutego dopalaczami - przeprowadzamy pod ścisłą kontrolą medyczaną.“

Detoksykacja po dopalaczach ma na celu przerwanie ciągu w bezpieczny i komfortowy sposób oraz usunięcie toksycznych substancji, które nagromadziły się w organizmie w konsekwencji zażywania dopalaczy. Najistotniejszym celem jest ustabilizowanie środowiska wewnętrznego tkanek oraz narządów.

Detoks po dopalaczach w MEDJOL jest w pełni dyskretny i anonimowy. Pierwszym i najważniejszym krokiem do wyleczenia jest samo poddanie się detoksykacji. Natomiast kolejnym, podjęcie terapii.

Proces odtruwania przeprowadzany jest pod ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską. Pacjent zostaje dokładnie zbadany pod kątem zatrucia organizmu toksynami oraz występowania chorób współistniejących. Nowoczesne metody leczenia stosowane przez MEDJOL przyczyniają się do skutecznego usunięcia z organizmu substancji odpowiadających za występowanie zespołu abstynencyjnego oraz do zlikwidowania przymusu zażywania narkotyków.

Odtrucie organizmu z dopalaczy ma pomóc zredukować nieprzyjemne doznania psychofizyczne. Przejście pełnej detoksykacji gwarantuje powrót do normalnego funkcjonowania organizmu. Sam detoks nie spowoduje wygrania walki z nałogiem. To właśnie dzięki specjalistycznemu leczeniu i pracy z doświadczonymi terapeutami, uzależniony ma bardzo duże szanse pokonać swoją chorobę.

Chcesz skorzystać z odtrucia organizmu?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt