15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

 • Odtruwanie Organizmu

  Odtruwanie Organizmu

  Detoks Alkoholowy

  Decyzja o przerwaniu ciągu i podjęcie odtrucia po alkoholu
  to pierwszy etap na drodze ku trzeźwości. Dobrze trafiłeś!

  Więcej Informacji +

Ośrodek Detoksykacji

Detoksykacja alkoholowa - Warszawa

"W naszym ośrodku detoksykacji odtruwanie po alkoholu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i Twoje zdrowie!“

Jesteśmy profesjonalnym wsparciem, przeprowadzimy bezpieczne odtrucie farmakologiczne - detoks alkoholowy. Pomożemy Ci odnaleźć i umocnić motywację do zdrowienia oraz zabezpieczymy wsparcie w postaci terapii uzależnień, jeżeli podejmiesz decyzję o potrzebie trwałej zmiany w twoim życiu.

Detoksykacja alkoholowa to proces oczyszczania organizmu ze szkodliwego działania metabolitów alkoholowych oraz pozostałych toksyn. Osoba uzależniona będąca w przewlekłym ciągu alkoholowym jest bardzo osłabiona i odwodniona. W wielu przypadkach jej gospodarka elektrolitowa okazuje się być w znacznym stopniu zaburzona.

MEDJOL oferuje odtrucie alkoholowe, które przeprowadzane jest przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod. Gwarantują one skuteczność i bardzo szybki powrót do pełni sił, psychicznej równowagi oraz do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Detoks poalkoholowy obejmuje zarówno regenerację organizmu polegającą na uzupełnieniu niedoborów płynów oraz elektrolitów, jak i dostarczanie niezbędnych witamin i mikroelementów, które są wypłukiwane przez nadmierne spożywanie alkoholu. Dobrze dobrany detoks oddziałuje w sposób kompleksowy na wszystkie zaistniałe problemy.

Wykorzystywane przez MEDJOL metody eliminują niebezpieczne i nieprzyjemne objawy odnoszące się do nagłego odstawienia alkoholu. W skuteczny sposób przerywają także ciąg alkoholowy. Znaczącym aspektem jest również umiejętność wyciszenia emocji oraz możliwość opanowania stanów nieprzyjemnych napięć.

Podczas detoksu poalkoholowego możesz liczyć na indywidualne podejście, które jest dostosowane do specyfiki Twoich oczekiwać oraz do potrzeb w ciągu całego procesu detoksykacji. Możesz otrzymać także pakiet kompleksowych badań, które zagwarantują prawidłowy dobór wsparcia farmakologicznego.

Swoje usługi kierujemy głównie do mieszkańców takich miast jak Warszawa, Otwock, Piaseczno ale też całej Polski. Zapewniamy darmowy transport w promieniu 50 km od ośrodka.

Skontaktuj się z nami!

Lecznie Alkoholizmu - Przydatne informacje

Detoks Alkoholowy

Detoks Alkoholowy

Decyzja o przerwaniu ciągu i podjęcie odtrucia po alkoholu to pierwszy etap na drodze ku trzeźwości. Detoks po alkoholu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i Twoje zdrowie!

Więcej Informacji

Terapia Alkoholizmu

Terapia Alkoholizmu

Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program psychoterapii w założeniu, że pacjent jest partnerem i aktywnym uczestnikiem procesu terapii uzależnienia od alkoholu.

Więcej Informacji

Zapobieganie Nawrotom

Zapobieganie Nawrotom

Pacjent po ukończeniu całościowej terapii jest objęty całoroczną nieodpłatną opieką – może korzystać z sesji terapii indywidualnej, czy też przyjeżdżać na wzmacniające pobyty weekendowe.

Więcej Informacji

Chcesz skorzystać z odtrucia organizmu?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt