15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Atrakcje dla pacjentów

"Zdając sobie sprawę z tego jak ogromną walkę toczą nasi pacjenci ze swoimi uzależnieniami, w naszym planie terapeutycznym mogą oni liczyć na bardzo dużo atrakcji, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o problemach i przeżywanym bólu."

W ciągu pobytu w centrum medycznym MedJol, dla pacjentów przygotowano weekendowe wyjazdy do zamk w Czersku, który znajduje się w pobliżu ośrodka.

Wiele pozytywnych emocji i wrażeń na pewno zagwarantuje przelot samolotem oraz wycieczki do kina lub na basen. Osoby uzależnione będą mogły cieszyć się miło spędzonym czasem, który na pewno przyniesie ze sobą wiele szczęśliwych i optymistycznych wspomnień.

Dbamy o naszych pacjentów i wiemy czego od nas oczekują, dlatego dążymy do tego, aby ich pobyt w centrum medycznym MedJol, kojarzył się z dobrymi zmianami w ich nowym, wolnym od uzależnień życiu.

A1
A2
a4
A3
A5
Atrackje 3

Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt