15 letnie doświadczenie
Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek Leczenia Uzaleznień

Doświadczeni Specjaliści

Specjalistyczna Kadra Medyczna oraz uznani Terapeuci Uzależnień

Centrum Medyczne MEDJOL jest pod opieką wysokiej klasy Specjalistów z imponującym doświadczeniem zdobytym w ośrodkach państwowych i prywatnych. Pracę psychoterapeutów wspierają socjoterapeuci, lekarze psychiatrzy, lekarze interniści, zespół medyczny, dietetyk. Zespół medyczny i terapeutyczny Ośrodka Leczenia Uzależnień MEDJOL towarzyszy pacjentowi w planowaniu zmiany i jej podtrzymywaniu. Dzięki stosowaniu profilaktyki prozdrowotnej, uważności na siebie i otaczający świat, dzięki odkryciu zasobów, nasz Pacjent ma duże szanse na satysfakcjonujące życie.

Polecani
Specjaliści Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień w trosce o Ciebie i Twoich bliskich

Wieloletnie doświadczenia zawodowe nauczyły nas, jak ważne w naszej codziennej pracy jest indywidualne podejście do każdej osoby, ponieważ nie ma dwóch takich samych istot, a historia życia każdej jednostki jest inna, dlatego podchodząc z szacunkiem do indywidualności każdego człowieka i odnosząc się do wiedzy z zakresu uzależnień, skutecznie pomagamy osobom uzależnionym i ich bliskim.

Piotr Strojnowski

Kierownik Terapii Uzależnień

Jest dyplomowanym instruktorem terapii uzależnień. Ukończył Studium Terapii Uzależnień na Uniwersytecie Zielonogórskim w dziedzinie leczenia narkomanii oraz Studium Terapii Uzależnień i Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Piotr Bartoszewicz

Terapeuta Uzależnień

Pracuje z ludźmi uzależnionymi od 15 lat – głównie od substancji psychoaktywnych jak narkotyki, alkohol i tzw. dopalacze. Prowadzi zajęcia grupowe programowe, edukacyjne – odwykowe, społeczności terapeutyczne oraz spotkania indywidualne.

Krzysztof Kubiak

Doktor Nauk Medycznych
Lekarz Specjalista Psychiatra

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W ośrodku MEDJOL leczy: zaburzenia lękowe (nerwicowe), depresja (choroby afektywne, zaburzenia nastroju), zaburzenia pamięci, anoreksja i bulimia, zaburzenia snu (bezsenność), schizofrenia (zaburzenia psychotyczne).

Julita
Kwaśna-Kania

Lekarz Specjalista Psychiatra

W codziennej praktyce zawodowej pomaga osobom z zaburzeniami psychicznymi i chorobami somatycznymi, a także cierpiącym na depresję, psychozę oraz stany lękowe.

Adam Płóciennik

Lekarz Medycyny Specjalista Chorób Wewnętrznych i Anestezjologii

W Centrum Medycznym MEDJOL jest kierownikiem Oddziału Detoksykacji. Zapewnia i nadzoruje całodobową, kompleksową opiekę lekarską i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów w trakcie ich pobytu w naszej placówce. Swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantuje im pełne bezpieczeństwo i komfort.

Agnieszka Strzelczyk

Dyplomowana Pielęgniarka
Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!