15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Prywatny ośrodek uzależnień MEDJOL - Warszawa

"Naszą misją jest wspieranie pacjentów w odkrywaniu ich zasobów do zmiany stylu życia na wolny od zmagania się z nałogiem, ukierunkowany na rozwój osobisty i osiąganie harmonii.“

MEDJOL to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który powstał w celu stworzenia należytych warunków, umożliwiających skuteczne pokonanie nałogu. Samotna walka z tym problemem jest ogromnym wysiłkiem, przeważnie przekraczającym ludzkie możliwości. MEDJOL nie tylko zagwarantuje osobom uzależnionym poczucie własnego bezpieczeństwa, ale także pomoże odzyskać im wolność, która została odebrana przez nałóg.

Obdarzymy Państwa zaufaniem, pewnością i przekonaniem, że każdy krok zrobiony przez osobę zmagającą się z uzależnieniem będzie realizowany pod okiem doświadczonego zespołu Lekarzy, Psychologów, Psychiatrów oraz Terapeutów Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień MEDJOL tę ciężką walkę o trzeźwość przemierza ze swoimi pacjentami ramię w ramię. Towarzyszymy im w pokonywaniu przeszkód, które dzielą ich od powrotu do zdrowego i satysfakcjonującego życia.

Nasza motywacja do pracy i pomocy osobom z nałogami wynika z naszej misji. Wierzymy, że każdy posiada w sobie ukryte zasoby, które umożliwiają zmianę stylu życia na wolny od nałogu. Preferujemy podejście, które daje ogromną wiarę w drugiego człowieka. Na życie naszych pacjentów patrzymy wieloaspektowo, bo uważamy, że uzależnienie wynika z doświadczeń życiowych i niezabezpieczonych potrzeb.

Za główny cel przyjmujemy pomoc pacjentom w osiąganiu harmonii, która dzięki właściwie kierowanemu rozwojowi osobistemu zostanie z nimi na zawsze. Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Na bieżąco doszkalamy się, by korzystać z najnowszej wiedzy medycznej i psychoterapeutycznej, oraz najskuteczniejszych metod leczenia.

W pobliżu ośrodka znajdują się liczne atrakcje m.in. zamek w Czersku, możliwość lotu samolotem, kino, basen. Na pewno są to zajęcia pomocne przy wychodzeniu z nałogu.

Warszawa jest wymagającym miastem, jeśli chodzi o terapie uzależnień ze względu na hałas i ogólny ruch. Nasz obiekt znajduje się poza jej granicami, w cichej, spokojnej okolicy, idealnej do relaksu.

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL to miejsce, gdzie Twoje życie nabierze odpowiednich barw, a nałóg minie bezpowrotnie. Zachęcamy do kontaktu z naszym centrum.

Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt