15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie nałogu komputerowego

"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od komputera, gier i internetu u osób dorosłych i młodzieży.

Człowiek nie uzależnia się od komputera fizycznie, tylko od swoich stanów emocjonalnych, jakie powstają w nim dzięki własnym działaniom realizowanych przez maszynę. Z uzależnieniem od komputera mamy do czynienia, gdy osoba nieprawidłowo korzysta z internetu, czyli gdy zaczyna się w nim zatracać, a jej samopoczucie uzależnione jest od czasu spędzonego w sieci.

Leczenie uzależnienia od komputera jest podobne do leczenia uzależnień od alkoholu czy hazardu. Poprzez terapię pacjent uświadamia sobie problem uzależnienia od komputera. Nabywa umiejętności odpowiedniego korzystania z sieci, prowadząc specjalne dzienniczki opisujące jego czas w niej spędzony. Pomocne w terapii okazuje się przygotowanie dokładnego planu dnia, który charakteryzuje się między innymi określeniem ram czasowych korzystania z komputera, internetu, jak i codziennych aktywności razem z wypoczynkiem.

Uzależnienie od komputera może być naprawdę niebezpieczne. Prowadzi do wielu sytuacji, takich jak:

 • izolacja społeczna;
 • konflikty rodzinne i partnerskie;
 • skrajne zaniedbanie ważnych spraw życiowych;
 • nasilenie negatywnych stanów i zaburzeń psychicznych.

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.