15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie Uzależnienia od gier hazardowych

"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od gier hazardowych u osób dorosłych i młodzieży.

Nałogowe granie w kasynie czy inny rodzaj hazardu jest uzależnieniem, które można wyleczyć. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim przyznanie się do własnej słabości i zrozumienie problemu.

Znaczącym etapem okazuje się zatrzymanie lawiny narastających długów, negatywnych myśli oraz problemów rodzinnych. Zamiast pójść do kasyna należy udać się na terapię leczenia uzależnienia.

Najważniejszym aspektem w terapii uzależnienia od hazardu jest:

 • odnalezienie jego podłoża;
 • wspólnie z terapeutą opracowanie strategii powrotu do prawidłowego funkcjonowania;
 • zmiana sposobu myślenia chorego.

Uzależniony może liczyć na opracowanie planu spłacania długu oraz na wsparcie w kolejnych etapach walki z nałogiem. Ważne jest także, aby nauczył się spędzać czas w taki sposób, aby jego myśli nie krążyły wokół grania. Wszystkie problemy uzależnionego powinny być rozwiązywane nie tylko na płaszczyznach powrotu do równowagi emocjonalnej, ale i społecznej.

Trzeba sobie uświadomić, iż dopiero całkowite zaprzestanie gry przyczyni się do obnażenia prawdziwego problemu, który w szybkim czasie da o sobie znać i który spowoduje, że pacjent nie będzie pragnąć tak mocno niczego innego, jak tylko powrotu do nałogu.

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.