15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie Uzależnienia od dopalaczy

"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od dopalaczy u osób dorosłych i młodzieży.

Dopalacze to nic innego jak legalne narkotyki, które silnie oddziaływają zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Dopalacze często zawierają w sobie nie tylko substancje psychoaktywne, ale także wiele nieznanych i niebezpiecznych związków mogących w różny sposób wpływać na ludzki organizm.

 

Leczenie uzależnienia od dopalaczy rozpoczyna się od zdiagnozowania problemu. W pierwszej kolejności należy ustalić rodzaj substancji, która spowodowała uzależnienie. Kolejnym krokiem jest zbadanie poziomu zaawansowania problemu. Celem terapii uzależnienia od dopalaczy jest pokonanie nałogu oraz całkowita abstynencja. Osoby uzależnione uczą się nowych i zdrowych nawyków, które pozwalają im żyć bez sięgania po sztuczne substancje. Podstawą leczenia jest więc obdarzenie chorego wiedzą o podłożu uzależnienia, o specyfice i działaniu konkretnych substancji psychoaktywnych zawartych w dopalaczach.

Dzięki autorskim programom terapeutycznym uzależniony nabywa umiejętności łagodzenia objawów zespołu abstynencyjnego, zwalczania głodu substancji oraz radzenia sobie z negatywnymi emocjami i pokusami, które mogą pojawić się w późniejszym okresie życia.

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.