15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie
uzależnienia od narkotyków

"W ramach wysokich kompetencji i wieloletniego doświadczenia posiadanego przez nasz zespół, bazując na naszym autorskim programie - leczymy uzależnienie od narkotyków."

Do leczenia narkomanii w naszym ośrodku stosowana jest psychoterapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomagająca psychoterapię uzależnienia jest skupiona na leczeniu zespołów abstynencyjnych i jednoczesne wsparcie farmakologiczne procesu terapii.

Leczenie narkomanii w ośrodku MEDJOL pod Warszawą oparte jest na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym. Głównym celem oferowanego leczenia uzależnienia od narkotyków jest zachowanie trwałej abstynencji, poprawa zdrowia psychofizycznego oraz nabycie umiejętności rozwiązywania problemów emocjonalnych i społecznych.

Uzależnienie od narkotyków jest powszechnym problemem dotykającym wszystkich ludzi, bez względu na płeć, wiek, pozycję społeczną czy kolor skóry. Jednak coraz częściej w ten nałóg popadają ludzie bardzo młodzi. Kadra centrum leczenia uzależnień MEDJOL posiada ogromne doświadczenie i wiedzę o leczeniu narkomanii, a autorski program opracowany przez nasz zespół daje dużą szansę na walkę z nałogiem. Nałóg narkotykowy jest chorobą chroniczną, czyli nieuleczalną. Może ona dotknąć każdą osobę, która eksperymentuje ze środkami zmieniającymi świadomość.

Leczenie uzależnień od narkomanii poprzez terapię przyczyni się do uwolnienia od większości przykrych konsekwencji, wynikających z nadużywania substancji psychoaktywnych. Należy pamiętać, że każdy z narkotyków uzależnia na swój własny sposób. Stopień uzależnienia może więc się różnić u poszczególnych osób. Nawet z największego nałogu można wyjść obronną ręką.

Odwyk narkotykowy w ośrodku MEDJOL pod Warszawą dostosowywany jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz liczyć na duże zmiany i pozytywne efekty leczenia. W centrum medycznym MEDJOL możesz liczyć nie tylko na terapię narkotykową, ale także na detoksykację, farmakoterapię, czy też wsparcie grupy i terapeuty. Leczenie obdarzy Cię szansą na nowe, często znacznie lepsze życie. Nie dopuść więc do tego, by uzależnienie od narkotyków zniszczyło Twoje życie i wszystko to co jest dla Ciebie najważniejsze.

Poszukując więcej informacji dotyczących uzależnienia od narkotyków, sprawdź naszego bloga który przybliża kwestie przyczyn uzależnienia, objawy które można zaobserwować u bliskiej Ci osoby , a także metody leczenia i odtruwania organizmu.

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.