15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie
uzależnienia od narkotyków

"W ramach wysokich kompetencji i wieloletniego doświadczenia posiadanego przez nasz zespół, bazując na naszym autorskim programie - leczymy uzależnienie od narkotyków."

Modelem leczenia uzależnienia od narkotyków w naszym ośrodku jest psychoterapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomaga psychoterapię uzależnienia i jest ukierunkowana na leczenie zespołów abstynencyjnych oraz równoległe farmakologiczne wsparcie procesu terapii uzależnienia. Leczenie narkomanii w naszym ośrodku oparte jest na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym. Podstawowym celem oferowanego leczenia uzależnienia od narkotyków jest - zachowanie trwałej abstynencji, poprawa zdrowia psychicznego i fizycznego, nabycie umiejętności potrzebnych do rozwiązywania problemów emocjonalnych i społecznych.

Uzaleznienie od narkotyków jest powszechnym problemem zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet – nie ma typowej grupy społecznej która byłaby szczególnie narażona, problem dotyczy tak samo wszystkich. Również ludzi wysoko funkcjonujących, bardzo młodych - także studentów oraz młodzież. Specjaliści centrum leczenia uzależnień MEDJOL posiadają ogromną wiedzę o leczeniu uzależnienia od narkotyków, a opracowany przez nasz zespół autorski program leczenia daje wysoką szansę na walkę z nałogiem. Uzależnienie od narkotyków jest chorobą chroniczną – czyli nieuleczalną. Może ona dotknąć każdą osobę, która eksperymentuje ze środkami zmieniającymi świadomość. Leczenie narkomanii poprzez terapię, przyczyni się do uwolnienia większości przykrych konsekwencji, wynikających z nadużywania substancji psychoaktywnych. Należy mieć świadomość tego, że każdy z narkotyków uzależnia na swój własny sposób. Stopień uzależnienia może więc być odmienny u poszczególnych osób, pamiętaj jednak o tym, że nawet z największego nałogu można wyjść obronną ręką. Leczenie uzależnienia od narkotyków w MedJol dostosowywane jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz liczyć na duże zmiany i pozytywne efekty leczenia. W centrum medycznym MedJol, możesz mieć do czynienia nie tylko z terapią uzależnień, ale także z detoksykacją, farmakoterapią, czy też wsparciem grupy i terapeuty. Terapia obdarzy Cię szansą na nowe, często znacznie lepsze życie. Nie dopuść więc do tego, by uzależnienie od narkotyków zniszczyło Twoją osobę i wszystko to co jest dla Ciebie najważniejsze.

Chcesz skorzystać z leczenia uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt