15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie Uzależnienia od komputera, gier i internetu

"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od komputera, gier i internetu u osób dorosłych i młodzieży.

Człowiek nie uzależnia się od maszyny, tylko od swoich emocjonalnych i psychicznych stanów, jakie powstają w nim dzięki własnej działalności realizowanej przez komputer. Uzależnienie od komputera, rozpoczyna się w momencie nieprawidłowego korzystania z internetu, czyli gdy zaczynamy się w nim zatracać, a nasze samopoczucie uzależnione jest od czasu spędzonego w sieci.

Leczenie uzależnienia od komputera jest podobne do leczenia uzależnień od alkoholu czy też hazardu. Dzięki terapii, pacjent uświadamia sobie problem uzależnienia od komputera. Nabywa umiejętności poprawnego korzystania z sieci, prowadząc przy tym specjalne dzienniczki opisujące jego czas spędzony w internecie. Pomocne w terapii okazuje się być przygotowanie dokładnego planu dna, który charakteryzuje się między innymi określeniem ram czasowych korzystania zarówno z internetu, jak i codziennych aktywności razem z wypoczynkiem. Uzależnienie od komputera może być naprawdę niebezpieczne. Prowadzi nie tylko do izolacji społecznej, konfliktów rodzinnych i partnerskich, skrajnego zaniedbania ważnych spraw życiowych, ale także przyczynia się do nasilenia negatywnych stanów i zaburzeń psychicznych.

Chcesz skorzystać z leczenia uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt