15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie Uzależnienia od gier hazardowych

"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od gier hazardowych u osób dorosłych i młodzieży.

Nałogowe granie związane z obstawianiem pieniędzy jest uzależnieniem, które można zatrzymać. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim przyznanie się do własnej słabości i zrozumienie problemu.

Znaczącym etapem okazuje się być zatrzymanie lawiny narastających długów, natłoku negatywnych myśli oraz problemów rodzinnych. Swoje kroki należy skierować nie do kasyna, lecz na terapię. Najważniejszym aspektem w terapii uzależnienia od hazardu jest odnalezienie jego podłoża, opracowanie wspólnej strategii powrotu do prawidłowego funkcjonowania i zmiana sposoby myślenia chorego. Osoba uzależniona może liczyć na opracowanie planu spłacania długu oraz na wsparcie w kolejnych etapach walki. Ważne jest także to, aby nauczyła się spędzać czas w taki sposób, aby jej myśli nie krążyły wokół grania. Wszystkie problemy uzależnionego, powinny być rozwiązywane nie tylko na płaszczyznach powrotu do stanu własnej równowagi emocjonalnej, ale i społecznej. Trzeba sobie uświadomić, iż dopiero całkowite zaprzestanie gry, przyczyni się do obnażenia prawdziwego problemu, który w szybkim czasie da o sobie znać i który spowoduje, że pacjent nie będzie pragnąć tak mocno niczego innego, jak tylko powrotu do nałogu.

Chcesz skorzystać z leczenia uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt