15 letnie doświadczenie

Detoks 24h +48 780 140 130 | Terapia 24h +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie Uzależnienia od dopalaczy

"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od dopalaczy u osób dorosłych i młodzieży.

Dopalacze to nic innego jak legalne narkotyki, których oddziaływanie silnie skutkuje zarówno na zdrowie jak i na psychikę. Dopalacze są szczególnie niebezpieczne, ponieważ często zawierają w sobie nie tylko substancje psychoaktywne, ale także szereg nieznanych związków mogących w różny sposób wpływać na ludzki organizm.

Leczenie uzależnienia od dopalaczy wymaga zdiagnozowania problemu. W pierwszej kolejności należy ustalić rodzaj substancji, która spowodowała uzależnienie. Kolejnym krokiem jest rozpoznanie poziomu zaawansowania problemu. Celem terapii uzależnienia od dopalaczy jest pokonanie nałogu oraz całkowita abstynencja. Osoby uzależnione uczą się nowych i zdrowych nawyków, które pozwalają im żyć bez sięgania po sztuczne substancje. Podstawą leczenia jest więc obdarzenie chorego wiedzą o podłożu uzależnienia, o specyfice i działaniu konkretnych substancji psychoaktywnych, które są zawarte w dopalaczach. Dzięki programom terapeutycznym, uzależniony nabywa umiejętności łagodzenia objawów zespołu abstynencyjnego, zwalczania głodu substancji oraz radzenia sobie z negatywnymi emocjami i pokusami, które mogą pojawić się w późniejszym okresie życia.

Chcesz skorzystać z leczenia uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Zobacz kontakt