15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek leczenia uzależnień

Terapeutyczne Leczenie Uzależnień

"W ramach wysokich kompetencji i wieloletniego doświadczenia posiadanego przez nasz zespół, bazując na naszym autorskim programie - leczymy uzależnienia chemiczne i behawioralne."

Modelem leczenia uzależnień w naszym ośrodku pod Warszawaą jest psychoterapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomaga psychoterapię uzależnienia i jest ukierunkowana na leczenie zespołów abstynencyjnych oraz równoległe wsparcie farmakologiczne.

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL oferuje kurację opartą na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym. Podstawowym celem oferowanego leczenia uzależnień jest zachowanie trwałej abstynencji, poprawa zdrowia psychicznego i fizycznego, nabycie umiejętności rozwiązywania problemów emocjonalnych i społecznych.

Oferowana przez nas terapia w nurcie holistycznym, w równej mierze bierze pod uwagę aspekty psychiczne, cielesne i duchowe pacjenta. Wyróżnia się wysoką skutecznością leczenia, ponieważ oferowany przez nas program dopasowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nasz autorski program leczenia uzależnień bazuje na dokładnej diagnozie klinicznej. Szczególny nacisk kładziemy na pracę terapeutyczną, opartą na dobrej relacji, koncentrowaniu się na rozwiązaniach, oraz motywacji pacjenta do zmiany.

Leczenie uzależnień w naszym ośrodku zakłada wieloczynnikowe podłoża trudności psychicznych, uwzględnia fakt, iż prawie żaden problem nie ma pojedynczej przyczyny. Tym samym problemy pacjenta traktujemy indywidualnie oraz wielowarstwowo.

W ośrodku uzależnień MEDJOL to pacjent jest podmiotem dokonującym wyboru celu, terapeuta zaś osobą wyjaśniającą i towarzyszącą w jego osiągnięciu. Relacja pomiędzy terapeutą a pacjentem jest istotnym elementem oferowanego przez nas procesu psychoterapeutycznego.

Pobyt w Centrum Medycznym MEDJOL przygotowuje pacjenta do okresu po zakończeniu terapii oraz do płynnego powrotu do normalnego życia. Łączymy terapię z odbudowywaniem umiejętności ułatwiających samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie. Leczenie uzależnień w naszym ośrodku pod Warszawą to dobra droga do poznania i uczenia się przede wszystkim siebie, odnalezienia swoich mocnych stron oraz tego, czego brakuje do pełni życia. Kolejnym krokiem jest poszukiwanie możliwości własnego rozwoju.

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL znajduje się nieopodal Warszawy, w cichej i spokojnej okolicy. Jest to świetne miejsce do zrelaksowania się, odzyskania harmonii, a także skorzystania z licznych atrakcji. Lot samolotem czy przejażdżka quadem na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń.

"Oferujemy leczenie dla osób uzależnionych od najpopularniejszych używek"

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.