15 letnie doświadczenie

Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Ośrodek Detoksykacji

Cennik Świadczeń Medycznych Ośrodka Detoksykacji

"Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, przeprowadzającym odtrucia po alkoholu, narkotykach, lekach i dopalaczach w trybie stacjonarnym. Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską.“

600 zł
Jedna Doba


1 350 zł
Pobyt 3 doby


3 150 zł
Pobyt 7 dni


450 zł
Każda następna doba


1000 zł
Zabieg wszycia esperalu


3500 zł
Terapia motywująca- 2 Tygodnie


5000 zł
Terapia stacjonarna- 4 Tygodnie- 3 dni detoksu w cenie


9000 zł
Terapia stacjonarna- 8 Tygodni- 3 dni detoksu w cenie


W ramach naszej oferty związanej z detoksykacją organizmu oferujemy; całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski, pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Bezpłatnie wystawiamy zwolnienia lekarskie ZUS ZLA (L4). Gwarantujemy bezpieczeństwo, dyskrecję i anonimowość. Istnieje możliwość pobytu w pokoju jednoosobowym. Ponadto oferujemy dowóz i odwóz Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Nasze pokoje

IMG 2106
IMG 2108
IMG 2114
Galeria 4
IMG 2113
Galeria 5
Galeria 4
IMG 2121
6
7

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym prywatnym ośrodkiem terapii i leczenia uzależnień wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Doświadczeni Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem do ośrodka leczenia uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka przez cały okres terapii.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.